Авокадо - Доставка суші в Тернопіль

Є страви, які, здавалось би, не є звичайними для нашої країни, але вони настільки смачні, що жителі наших широт із задоволенням ласують ними. От і з доставкою їжі – суші, піци, ролів у Тернополі сталося так, що вона придбала неабияку популярність, адже це один з найулюбленіших видів їжі для багатьох. На перший погляд, може здатися, що приготувати їх самостійно достатньо легко, але насправді це не так просто. Щоб це зробити, потрібно мати чималий досвід в цій справі, і такий мають кухари закладу «Авокадо». Ми не лише приготуємо для вас смачну страву, але й виконаємо швидку її доставку до місця, яке ви назвете. Це ідеальне рішення, якщо вам захотілось чогось смачненького, ви вирішили провести час з друзями або другою половинкою, зібралися щось відсвяткувати або просто бажаєте пообідати на роботі.

Доставка суші у Тернополі: види їжі

Її знавці одразу впізнають їх, і коли бачать назву тієї чи іншої смакоти, одразу розуміють, що вона собою являє. Якщо ви любите ці ласощі, але й досі не знаєте, чим відрізняється один їх різновид від іншого, вам варто ознайомитися з ними ближче.

Найбільш поширеними серед них є такі види:

  • Нігірі. Ще цю страву називають нігірі-дзусі, а представляє вона собою невеличку кульку рису, яка зверху накривається шматком риби. Для фіксації та смаку вона перев’язується тоненькою смужкою норі.
  • Гункан-маки. Іноді цей різновид зветься корабликами. Вироби мають овальну форму, а по всьому периметру вони обрамлені смужкою норі. Зверху на листя викладається начинка, яка складається з рису та інших компонентів, які зазвичай представлені рибою, морепродуктами. Але можуть використовуватися і інші продукти.
  • Осідзусі. Це пресовані вироби, які подаються у вигляді акуратних брусочків. Для їх приготування застосовується спеціальне дерев’яне приладдя, завдяки якому шарами викладається рис, начинка, після чого всі компоненти пресуються. Потім страва розрізається на маленькі шматки. В якості начинки може виступати риба, морепродукти, овочі, м’ясо птахів та ін.
  • Інарі (або інарідзусі). Цей різновид японської їжі готується у вигляді невеличких мішечків із смаженого тофу. Їх наповнюють рисом та іншими видами начинки, яка, окрім риби, овочів, морепродуктів, може бути представлена гобо, бобами.
  • Тирасі-дзусі. Даний різновид вважається одним з простих видів суші. Готують їх із застосуванням спеціального приладдя, за допомогою якого готуються роли. Всі компоненти подрібнюються, обсмажуються, змішуються, а потім до них додається кунжут, тофу, імбир, соєвий соус.

Це основні різновиди страви, які відрізняються способами приготування і подачі, але всі вони смачні, і кожен з них має своїх прихильників.

Безкоштовна доставка суші у Тернополі.

Такою поширеною послугою як доставка ролів, суші у Тернополі, обов’язково варто користуватися, щоб відчути на собі, що таке високий рівень сервісу та справжня гастрономічна насолода.